Korzár logo Korzár Horný Zemplín
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Humenskí poslanci boli k športovcom veľkorysí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

A nič o tom že nás včera a dnes obsadili rusaci . Tank , guľomet a smrť ! Pomoc bratských štátov ! Korzári o tom asi nevie . Ako si na to spomínajú občania horného Zemplína? Načo spomínať ! Ovce majú krátku pamäť . Sloboda je pre ovce luxus . Vec ktorú nemá ani sused . Ovce majú radi gazdu ( gospodu) aj keď ich vedie na bitúnok . Fico a Smer nás vedu do pekla !
 
Hodnoť

 

Tak pozrel som si posledné mestské zastupiteľstvo na HNTV a musím reagovať. Akože Merička, Hoptu, Babina, Babjaka a Cehelskú obdivujem, ako vydržali s nervami na uzde takto na seba nechať kydať od primátorky.

Bolo dobré ako vymenoval Babjak všetky dotácie MHK a aj z minulosti náklady na ľadovú plochu (pred zoškrtaním počtu zamestnancov). To je presne to, že zimný štadión je ziskový, ale na zveľaďovaní športovej infraštruktúry štadióna to nejak nevidno. (Vo Vranove Skate MILLS, perfektne vybavená posilňovňa, strelecká plocha, všeliaké pomôcky, ...)
Reakcia primátorky na Cehelskú – ako sú plnené podmienky nájomnej zmluvy? – zateplenie prevádzkovej budovy, rolba, LED obrazovka, odporúčanie kontrolórky na prehodnotenie zmluvy ... – žiadna odpoveď.

Cehelská sa pýtala na Šmidu. Dostala otázku, že bol zvolený. No je potreba ďalšej otázky, že kým? Lebo členovia OZ MHK Humenné, resp. zákonní zástupcovia členov ho nevolili. Žiadna voľba nebola a ak bola kde je o tom nejaký zápis?

K počtom detí ako to bolo spomenuté sa radšej nechcem vyjadrovať, ale je to úbohosť toľko omieľať dookola číslo 167, keď každý vie, že to pravda nie je.

V čase 2:10 hod. na zázname HNTV chváli Vaľová Šmidu ako on tu prišiel prinášať svoje skúsenosti do Humenného. Aké on mal vlastne skúsenosti s hokejom v jeho minulosti? Aké skúsenosti tu ide prinášať??? Nikde nie je zmienka na nete, aby pracoval doposiaľ v hokeji niekde inde. To niet v Humennom ľudí, ktorí by viedli hokej, to treba až právnika z Bratislavy, ktorý síce skúsenosti nemá, ale on všetkým ukáže v Humennom ako sa robí hokej.

Páčila sa mi otázka a návrh Hoptu (1. krát v čase 2:17:30), aby sa zlepšila komunikácia medzi mestom, MHK a poslancami a aby bola nejaká výročná správa o hospodárení a výsledkoch klubu.
Taktiež poznámka Hoptu o tom, že len hlasovať a nič sa nepýtať. To bola dobrá poznámka. (2:33:05)

A taktiež otázka o vedení a dozornej rade. Nechápem Andruchovú (2:40:40), že si to treba nájsť na internete a keď je niekto počítačovo negramotný tak ona ho to učiť nebude . Necítim sa počítačovo negramotný, ale nájsť to neviem. Na toto Vaľová ani neodpovedala, len začala niečo rozprávať o dotáciách, o kontrolórke a o HES-ke. Aký to malo súvis – doteraz nechápem.

Príspevok Merička (2:44:17) bol inteligentný, zrozumiteľný a k veci. No a reakcia od primátorky. Že klame, že HC Košice má mládež a A-čko spolu. Nie, nemá a klame Vaľová:
https://www.hockeyslovakia.sk/...
https://www.hockeyslovakia.sk/...
K sponzorom to sa vyjadrila ako, že v Michalovciach sú sponzori stavebné firmy a majú zákazky, to bolo čo ???

A najviac mi asi zdvihol tlak to ako zaútočila na Merička, že ako má urobiť seniorku, keď nemá mládežníkov, asi myslela odchovancov. Tak keď nemá tak načo sa trepe do 1. ligy. Čistá kampaň. To ako keby to bolo Meričkove vyjadrenie, že v sezóne 2017/2018 sa nenahlásil MHK do 1. Ligy, lebo chce robiť hokej koncepčne a postaviť to na odchovancoch a zrazu ona zaútočí, ako keď ich nemáme. Ale to, že to bolo ich tvrdenie, resp. Šmidu to nejako nespomenula.
https://www.humenne.sk/Aktuali...

Riešia hokej a futbal a Vaľová vyťahuje na Merička RRA, eurofondy, že bol vedúci za bývalého vedenia a podobné „keci k téme“.
A najlepšie ako Vaľová, Semanco, Bartko útočili na Hoptu, že sa neprihlásil do diskusie.
https://www.youtube.com/watch?... (1:43:26)

Predstúpil Šmida nakoniec na MZ? Lebo v HNTV to nebolo .
 


Najčítanejšie na Horný Zemplín Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop