Sačurov - Kochanovce 2:1 (0:1)

Góly: Orosi, Hric - Pado

Rozhodoval: Peter Slimák

Kochanovce: Bumbera – Kolesár, Gondorchyn,Brindzák, Gaľo, Pado, S. Karnaj, Kimák, Zhytkov, Rada, Murinčák (Šimai, Piskay)

Suverénne posledný Sačurov nemal byť tvrdým orieškom pre Kochanovčanov, ale lopta je guľatá. Prognózy sa začali napĺňať v 26. minúte, ked skóre zápasu otvoril hosťujúci Pado. Druhý polčas už bol v znamení domáceho tímu, ktorí dvomi gólmi otočil zápas a zaknihoval si tak tretie víťazstvo v sezóne.

Sedliská - Kamenica nad Cirochou 3:1 (1:1)

Góly: Vasiľov 2, Murín (11m) - Vasiľko

Rozhodoval: Miroslav Krivjančin

Kamenica: Burda – Čopák, Mišľan, Friga, Kislan, Šedzmák, Vasiľko, Albičuk, Šuľak, Mihalič, Mažerik (Pecha)

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte, presným strelcom bol Vasiľko. To ešte nikto netušil, že Kameničania sa už strelecky v tomto stretnutí nepresadia. Domácim sa podarilo do polčasu ešte vyrovnať. V druhej časti hry sa v priebehu troch minút dokázali presadiť dvakrát, čo rozhodlo o osude zápasu. Hosťujúci Kislan si ešte v závere zápasu vykoledoval červenú kartu.

FK Humenné - Soľ 1:0 (0:0)

Gól: Čerňa

Rozhodoval: Peter Židišin

FK: Osipčák – Ďurik, Blahuta, Matej, Mižík, Marjov, Jurov, Bodnár, Čerňa, Ivanko, Pavúk (Sališ, Szilvási)

Domáci sa presťahovali na tento zápas do Humenného, na ihrisku pri Mlyne privítali húževnatého súpera a zároveň bodového sparingpartnera. Napriek tomu, že domáci nepustili hostí takmer do ničoho, víťazstvo sa nerodilo ľahko. Šance Mateja, Jurova a Ivanka si cestu do siete nenašli, na druhej strane hostia zo Sole bránku domácich vôbec neohrozili. Rozhodol raketový gólový moment kanoniera a zároveň kapitána tímu Čerňu hneď v úvode druhého polčasu. Po centri Bodnára poslal hlavou loptu do brány. Aj naďalej pokračoval nápor domácich, Ivanko zahodil nemožné. Hostia sa osmelili až v závere, Turcovský však svoje šance nepremenil. Domáci si víťazstvo zaslúžili a pripísali si ďalšie tri body.

Stakčín - Udavské 3:0 (2:0)

Góly: Kuznecov 2 (1 z 11m), Šelepec

Rozhodoval: Igor Harajbič

Stakčín: Dudič – Kirňak, Kuznecov, Kapraľ, Kudravý, Šelepec, Veselovskyy, Steco, Harmaňoš, Magura, Matiko (M.

Iskajc, R. Iskajc, Hrib)
Udavské: Havran – Boňko, Olexa, Vajs, Džugan, Harvilik, Kuzma, Hvizďák, Kočan, Rusinko, Timuľak (Naščák)

Aj keď je rozdiel v tabuľke markantný a skóre tiež vyznieva dosť jasne, domáci to v derby zápase proti Udavčanom nemali ustlané na ružiach. Zápas sa niesol v znamení veľkej nervozity, ale aj množstva nepremenených šancí. Už v 10. min domáci Veselovskyy napriahol z 20 metrov, jeho strelu s námahou vyrazil Havran na roh. V 30. min Kudravý nastrelil tyčku. Zlom prišiel až o päť minút neskôr, keď skóre otvoril Kuznecov. Ten istý hráč ešte do prestávky zvýšil po premenenej jedenástke, ktorú rozhodca nariadil za faul na Kirňaka. Hostia však vyrážali do rýchlych brejkov, v ktorých boli nebezpečný. Výborný Dudič im však skórovať nedovolil. Po ďalších nepremenených šanciach upokojil domácich v závere zápasu gólom Šelepec.

Ostatné výsledky 21. kola: Breznica – Bystré 2:1, N. Hrušov – V. Mirošov 1:0, Hanušovce n/T – Čierne n/T 1:1.