Korzár logo Korzár Horný Zemplín
Sobota, 17. august, 2019 | Meniny má Milica
Nájdete nás na webe

Metský futsal priniesol dvojnásobnú porciu zápasov

Počas uplynulého víkendu sa v mestských futsalových ligách v Humennom hrali zápasy 4. a 5. kola.

(Zdroj: ilustračné - TASR)

I. liga

4. KOLO

VODOMONT – Magic TURCOVCE 4:1 (2:1)

Keď už v 2. min. M. Gombita zakončil peknú útočnú kombináciu vodárov, neveštilo to nič dobré pre turcovskú mládež. Ale tá sa rýchlo otriasla, vyrovnala hru i stav v 7. min. Sotákom. Na konci polčasu i začiatku druhého sa presadili strelci Vodomontu, potom ešte prevahu spečatil Komjaty, takže, chceme – nechceme, vyhral lepší.

Góly: M. Gombita, L. Lukáč, L. Kulich, I. Komjaty – R. Soták. Najlepší: P. Šamo – C. Vasiľ.

BRODWAY CLUB – MUCHA TEAM 2:2 (1:1)

Šláger sobotného večera nesklamal. Brodway mal v zostave Kunca z Michaloviec, muchovcom vypomáhal Minčič z Podbrezovej. Hneď na začiatku prišli góly. V 2. min. L. Hreha šikovne prihral A. Lojanovi a bolo 0:1. Do minúty bolo vyrovnané, keď Kokočák oklamal všetkých, prihral voľnému A. Lojanovi a ten dal do prázdnej brány. Futsal vo veľkom štýle sa hral aj potom, ale obrany si hru organizovali pozornejšie. Z najväčších príležitostí stojí za zmienku lob Š. Pčolu, ktorý prsami na bránkovej čiare zachytil Pavol Šuľák, a Pavúkovo zoči–voči s brankárom. Ten bol úspešnejší. Druhý polčas sa doslova hemžil šancami. V 33. min. Forgáč vybojoval loptu v strede plochy, prihral voľnému Kokočákovi a Brodway sa už iba snažil udržať vedenie. Tesne pred koncom zápasu oňho prišiel. Po jeho 5. faule strieľal penaltu Minčič a excelentne zavesil.

Góly: J. Pavúk, P. Kokočák – A. Lojan, I. Minčič. Najlepší: Breda – Skvašík.

PENZIÓN ASTON – AUTOLANC 0:2 (0:1)

Veľké bojové srdce prejavili obaja súperi v snahe vyhrať. Obaja to totiž súrne potrebujú. Kombinačne sa viac darilo Bodnárovým zverencom, dali aj potrebné góly. Mužstvo vedené L. Vasilenkom kontrovalo rýchlymi protiútokmi, veľkou prekážkou mu bol v bránke výborný M. Liška.

Góly: P. Horňák, O. Podhorin. Najlepší: T. Karas – T. Bodnár.

MKK 106 – ANGELS 3:4 (1:2)

Lepšie začala „stošestka“ a M. Mihok ju poslal do vedenia. Angels sa dlhšie rozohrávali, ale keď už mali herne navrch, prišli aj góly ich „ostrostrelcov“. D. Legdan ešte druhým gólom MKK požiadal svojich spoluhráčov na zdramatizovanie stretnutia. V 32. min. si urobil na pravej strane priestor Mycio, jemne zacentroval Mihaličovi a ten hlavou pohodlne vsietil. Sto sekúnd pred koncom dal Legdan opäť kontaktný gól, MKK zúfalo útočilo, ale Mihok a J. Karnaj z obrovských šancí neuspeli pred nepriestrelným Barátom.

Góly: D. Legdan 2, M. Mihok – M. Mamaj 2, P. Murinčák, J. Mihalič. Najlepší: D. Barát – M. Mamaj.

OLDRATI GROUP – BELÁ n/C 1:2 (1:1)

Dobrý živý zápas s peknými kombinačnými akciami a sériou streleckých pokusov. Belá sa ujala vedenia, keď Lazar vyrazil nepríjemnú strelu pred seba a pohotový V. Diňa ho prehodil. V 13. min. sa P. Olexa zbavil súperových obrancov, rýchlou prihrávkou našiel voľného J. Paľa a ten do prázdnej brány vyrovnal. Po obrátke sa hral zápas „kto z koho“. L. Kuzmovi zblízka chytil strelu P. Diňa, J. Kudravý dal do brvna. V 36. min. sa rozhodlo: D. Haburaj zbehol s loptou po pravej strane, prihral voľnému M. Holovkovi a ten už nemohol nedať. Vabank sa Oldrati nemusel vyplatiť. J. Andrejko sám pred Lazorom dvakrát neuspel.

Góly: J. Paľo – V. Diňa, M. Holovka. Najlepší: J. Paľo – V. Diňa.

5. KOLO

MUCHA TEAM – VODOMONT 1:8 (1:3)

Muchovcom chýbalo viacero kvalitných hráčov a výsledok aj hovorí za všetko. Už v 2. min. sa vodári ujali vedenia L. Lukáčom, neustále udávali tempo hry, ďalší ich gól pridal Kulich. V 14. min. ešte Mucha Teamu svitlo na lepšie časy, krížnou strelou sa presadil A. Lojan. Kontaktný gól bol však jediný, ktorý zaznamenal. L. Lukáč na konci polčasu a R. Lukáč po ňom zavelili na kanonádu, ktorá prepukla v 27. min., keď M. Lojka vyberal zo saku tri lopty za sebou.

Góly: A. Lojan – L. Lukáč 2, L. Kulich 2, P. Šamo, I. Komjatý, R. Lukáč, M. Albičuk.
Najlepší: A. Lojan – L. Lukáč.
Mucha Team: M. Lojka - Š. Pčola, J. Hreha, P. Šimon, J. Skvašík, M. Pčola, D. Vajda, M. Hreha, I. Minčič, L. Hreha, A. Lojan.
Vodomont: M. Klamár – I. Komjatý, J. Krivák, R. Albičuk, L. Kulich, V. Ondika, M. Gombita, P. Šamo, L. Lukáč, E. Streňo, B. Firkaľ, M. Adam, M. Albičuk, Chudina.

ANGELS – PENZIÓN ASTON 6:2 (4:0)

Anjeli hráčsky, kombinačne aj technicky dominovali, ich prevahu vyjadril hneď na začiatku P. Murinčák, potom sa presadil ešte dvakrát a keď dal T. Opiela na 4:0, bolo vymaľované. Aston po prestávke sa odvážil viac útočiť i strieľať, ale na jeho góly odpovedal rovnakou mincou strelecky disponovaný M. Mamaj.

Góly: P. Murinčák 3, M. Mamaj 2, T. Opiela – M. Goga, A. Kuľha.
Najlepší: M. Mamaj – A. Kuľha.
Angels: L. Behún – P. Mycio, G. Horvát, T. Opiela, J. Kuhajdik, A. Šalata, P. Murinčák, M. Mamaj, J. Mihalič, L. Gabák.
Aston: M. Čubák – J. Havrilčák, M. Mihalič, M. Krištof, T. Karas, T. Karas, M. Fejko, M. Goga, P. Mihalič, A. Kuľha, L. Metiľ, M. Oľha, M. Vantara, P. Havrilčák.

AUTOLANC – BRODWAY CLUB 3:5 (0:1)

Peter Šuľák už v úvode stretnutia dal pekný gól, ale nadlho sa tým brány na oboch stranách zavreli aj vďaka úspešne zasahujúcim brankárom. Po obrátke L. Sabo a Serbin nádherne z voleja naklonili misky váh na chvíľu na stranu Autolancu. J. Pavúk potom vymietol pavučinu v Líškovej bránke, Kokočák a Forgáč pridali tiež po góle a bolo už 2:4. V hre bez brankára skóroval Serbin, ale nádej „domácich“ pochoval definitívne Kokočák v samom závere.

Góly: Serbin 2, L. Sabo – Kokočák 2, Forgáč 2, Peter Šuľák.
Najlepší: Serbin – Peter Šuľák.
Autolanc: M. Líška – T. Bodnár, R. Mižík, L. Sabo, P. Horňák, M. Ivanko, M. Matej, M. Blahuta, G. Gluchman, Serbin.
Brodway: M. Breda – D. Regenda, M. Hajdučko, J. Pavúk, P. Kokočák, L. Forgáč, D. Lorinc, L. Lorinc, M. Paulovčák, Pe. Šuľák, Pa. Šuľák, D. Lipovský.

BELÁ n/C – MKK 106 4:4 (4:3)

Mužstvá sa ani veľmi dlho neoťukávali, začali zostra a S. Karnaj poslal MKK do vedenia. Oslavy netrvali dlho, J. Andrejko z protiútoku vyrovnal. Situácia sa neskôr zopakovala, na Mihokov gól odpovedal vzápätí gólom Dický. Vo vynikajúcej forme hrajúci J. Andrejko potom skóroval dvakrát, ale odpoveď bola len jedna – Kirvejova. Druhý polčas poznamenala veľká nervozita a súboje „na hrane“. Vyrovnanie prišlo v 33. min., keď prudká strela sa odrazila od V. Gaľa a skončila v bránke. Belá v 38. min. trafila z „deviatky“ do brvna a MKK v závere nevyužilo presilovú hru.

Góly: J. Andrejko 3, R. Dický – S. Karnaj, R. Kirvej, M. Mihok, V. Gaľo.
Belá n/C: M. Diňa – J. Vajda, M. Bednár, M. Červeňák, R. Čižmár, J. Kudravý, P. Hišem, R. Dický, J. Andrejko, D. Haburaj, M. Haburaj, V, Diňa, M. Holovka, Brečka.
MKK 106: D. Barát (21. J. Juščík) – J. Pado, D. Legdan, M. Kovačik, P. Turčík, D. Dušák, P. Jakubčo, S. Karnaj, J. Karnaj, V. Gaľo, M. Mihok, Š. Gajdoš, R. Kirvej.

TURCOVCE – OLDRATI GROUP 2:6 (2:2)

Do útoku prvý zavelil Magic. P. Vasiľom sa ujal vedenia a aj keď neskôr sa hra vyrovnala, ba Oldrati bolo chvíľami lepšie, stav sa naklonil na 2:0 po zsahu R. Sotáka. Hostia sa však rýchlo spamätali a ešte do polčasu vyrovnali gólmi J. Mantiča a J. Paľa. Do štyroch minút po zmene strán Kuzmovci pridali ďalšie dva góly. Turcovce však naďalej usilovne pracovali, ale strelecky sa ich útočníkom vôbec, ale vôbec v nedeľu nedarilo. Vyhralo lepšie mužstvo, ktoré výborne zvládalo prechod z obrannej do útočnej fázy a dávalo góly.

Góly: P. Vasiľ, R. Soták – J. Mantič 2, L. Kuzma 2, J. Paľo, J. Kuzma.
Najlepší: R. Soták – J. Paľo.
Turcovce: F. Piroščák – T. Lucík, M. Jalčák, J. Jalčák, S. Ragan, M. Nazad, E. Lucík, C. Vasiľ, M. Friga, R. Soták, J. Sukeľ, P. Ragan, P. Vasiľ, P. Žinčák, M. Tracík.
Oldrati Group: R. Šuľák – V. Korba, J. Mantič, R. Koromház, P. Olexa, L. Kuzma, J. Kuzma, J. Paľo, J. Baláž, A. Calegari.

Tabuľka I. ligy
1. Angels 5 4 1 0 22:9 13
2. Brodway Club 5 4 1 0 22:14 13
3. Vodomont 5 4 0 1 26:8 12
4. Belá n/C 5 3 2 0 16:9 11
5. Autolanc 5 2 1 2 16:14 7
6. Mucha Team 5 2 1 2 13:19 7
7. Oldrati Group 5 1 1 3 16:20 4
8. MKK 106 5 1 1 3 13:17 4
9. Penzión Aston 5 0 0 5 9:25 0
10. Turcovce 5 0 0 5 7:25 0

II. liga

4. KOLO

WAGAMAMA – SLOVAKTUAL 3:9 (0:3)

Favorit si rýchlo poradil s defenzívne ladenou hrou Wagamamy, jasne viedol už do prestávky a po nej v snahe dať čo najviac gólov otvoril priestor pred svojím brankárom. Vyhovovalo to strelcom na oboch stranách.

Góly: J. Vasiľ 2, S. Soták – M. Benec 4, J. Šedzmák 3, J. Cholp, M. Horvát. Najlepší: J. Vasiľ – V. Tkáč.

TOPOĽOVKA – HARVISTAV HANKOVCE 0:6 (0:1)

Pre Topoľovku typický zápas. Kým stačila kondične na pohyblivých stavbárov, udržiavala prijateľný stav aj s levím prispením brankára Fedorka. Po zmene strán Harvistav úplne ovládol hru a jeho strelci sa vyžívali v akciách.

Góly: R. Cigánik 2, P. Hrehovčík 2, V. Sochanič 2. Najlepší: Ľ. Fedorko – V. Sochanič.

SATLAN ĽUBIŠA – CREATON H&L 3:9 (1:3)

Horúca skúška síl a odhodlania Ľubišanov. S dobre organizovanou obranou a excelentnými strelcami majstrov tesárov si však často nevedeli rady. Creaton opäť raz potvrdil dominanciu v druholigovej súťaži.

Góly: M. Sabo, M. Macko, P. Petričko – V. Praščák 3, V. Voroňák 3, M. Hreško 2, J. Hutaj. Najlepší: M. Sabo – V. Voroňák.

MYSLINA – AMADEUS CLUB 2:7 (2:2)

Amadeus herne vyzrieva z kola na kolo a najmä v II. polčase jasne ovládol priestor pred oboma bránkami. Myslina hrala snaživo, ale po druhom góle po zmene strán rezignovane odišla z poľa a dopomohla súperovi k jednoznačnému výsledku.

Góly: M. Polák, Ľ. Pankovčin – T. Mitník 3, P. Krajkovič 2, M. Krajkovič 2. Najlepší: D. Valkučák – T. Mitník.

DEVILS – VRANOV n/T 4:3 (1:2)

Pokiaľ ide o bojovnosť, bol to „zápas ako remeň“. Vranovčanom sa viac darili kombinačné akcie do prestávky, ich strelcom však chýbala rozvaha a veľa im pochytal výborný E. Hodor. Po zmene strán sa rozohral ku kvalitnému výkonu V. Vološin a keď sa presadil aj strelec J. Macej, zaknihovali „diabli“ prvú výhru sezóny.

Góly: J. Macej 3, V. Vološin – P. Samsely 2, M. Semko. Najlepší: J. Macej – M. Soták.

5. KOLO

HARVISTAV HANKOVCE – WAGAMAMA 1:1 (0:1)

Nikým nečakaný vývoj stretnutia okorenila Wagamama svojím pozorným bránením, čo útočnému poňatiu hry Harvistavu nevyhovovalo až do samého konca. Na prekvapenie zamiesil gólom J. Vojtek v prvom dejstve, vyrovnať sa podarilo neúnavnému bojovníkovi J. Štofíkovi až v priebehu nervózneho II. polčasu. Nespokojných hostí svojimi vylúčeniami zbytočne oslabili v závere R. Gombita a M. Dura.

Góly: J. Štofík – J. Vojtek.
Najlepší: V. Sochanič – J. Vojtek.
Hankovce: D. Binda - P. Vaško, J. Burda, M. Vaško, Š. Harvilla, R. Guba, M. Kuruc, P. Hrehovčík, V. Sochanič, J. Štofík, R. Cigánik, T. Šepeľa, J. Š. Turík.
Wagamama: M. Kmec – R. Gombita, J. Vojtek, M. Turcovský, J. Vasiľ, J. Jakubčo, M. Dura, M. Stanislavský, M. Breda, J. Gajdoš, C. Baschiera, L. Toth, S. Soták, M. Dančierski, M. Milovčik.

CREATON H&L - TOPOĽOVKA 6:4 (4:0)

Tesári hrali od začiatku v pohode a polčas s hernou i gólovou prevahou aj vyhrali. Poľavenie v druhej časti hry sa im nemuselo vyplatiť, Topoľovka sa hrdinsky doťahovala, ale napokon na viac nemala síl. Strelcom gólu Creatonu bol z penalty aj brankár M. Dudič.

Góly: J. Hutaj 3, M. Dudič, V. Voroňák, P. Jurov – L. Židzík, D. Kyslan, F. Džatko, L. Džatko.
Najlepší: V. Voroňák – S. Magura.
Creaton H&L: M. Dudič – I. Andraško, R. Chalupka, J. Smoľák, J. Hutaj, S. Bačovčin, M. Ondáč, J. Goga, M. Siporjak, V. Voroňák, P. Jurov, M. Šalata, M. Hreško, V. Praščák, M. Ivan.
Topoľovka: P. Mihaľov – J. Mihaľov, L. Židzík, M. Čirák, Ľ. Ďurian, C. Pristáš, A. Turcovský, Ľ. Fedorko, M. Choma, T. Kurilla, Fr. Džatko, S. Magura, D. Kyslan, F. Miľko.

AMADEUS - SATLAN ĽUBIŠA 1:2 (1:2)

Súboj o lepšiu pozíciu v tabuľke vyhrala Ľubiša, ktorá sa chcela rehabilitovať po sobotnom debakli s Creatonom. V rušnom, do konca napínavom zápase sa zaskveli najmä obaja brankári. V závere Satlan tesnú výhru ustrážil.

Góly: T. Mitník – M. Sabo, T. Lukáč.
Najlepší: M. Krajkovič – V. Jevič.
Amadeus: J. Čokina – S. Godžák, E. Jaroš, T. Mitník, P. Krajkovič, M. Krajkovič, M. Jasik, A. Timuľák.
Satlan: P. Petričko – V. Holienčin, J. Kolesár, M. Sabo, V. Jevič, M. Ruščanský, J. Ondík, M. Macko, A. Kuľus, T. Labič, J. Tabaka.

VRANOV n/T - MYSLINA 2:2 (1:1)

Obaja súperi sa od začiatku nešetrili, bojovali o každú loptu a aj divákom sa musel páčiť kvalitný ofenzívny spôsob hry. Myslina sa ujala vedenia gólom E. Hanca, ešte pred prestávkou trafil presne do dolného rohu brány J. Petričko a vyrovnal. Ten istý hráč sa presadil aj po zmene strán, ale spravodlivosti za výkon urobil zadosť tri minúty pred koncom D. Valkučák.

Góly: J. Petričko 2 – E. Hanc, D. Valkučák.
Najlepší: P. Samsely – T. Kuzma.
Vranov n/T: M. Vangor – M. Hoľko, D. Jakub, D. Vagaský, M. Dzurovčin, R. Janok, M. Soták, P. Baschiera, M. Baran, J. Lajčák, K. Petro, L. Vagaský, J. Petričko, M. Semko, O. B. Hric, P. Samsely.
Myslina: M. Vohár – A. Frajtko, T. Kuzma, T. Džuňa, D. Čopák, E. Hanc, M. Polák, M. Naster, D. Šatník, D. Valkučák, J. Šefčík, M. Sciranka, N. Vohár, Ľ. Pankovčin.

SLOVAKTUAL - DEVILS 6:2 (3:0)

Rýchlou útočnou hrou, náročnou na spotrebu energií, vyrukovali od úvodu obaja súperi a čo je dôležité, vytrvali v tempe až do samého konca. V prospech oknárov zohrala dôležitú úlohu individuálna technická vyspelosť hráčov, ktorou sa presadzovali aj vo finálnych prihrávkach. Ladičkovčania hrozili najmä schopným J. Macejom, ktorý bol výraznou postavou zápasu.

Góly: L. Tkáč 2, J. Šedzmák 2, J. Cholp , M. Benec – J. Macej 2.
Najlepší: M. Benec – J. Macej.
Slovaktual: M. Havrilko – M. Fogoš, M. Benec, M. Karas, J. Šedzmák, J. Cholp, F. Dzurko, M. Potuček, P. Dzurko, V. Tkáč, J. Žipaj, L. Tkáč, M. Horvát, S. Gajda, T. Quecke.
Devils: E. Hodor – P. Bobaľa, J. Vološin, P. Mišenko, L. Ondica, M. Gerda, L. Onderko, L. Macej, J. Beňo, N. Maličký, J. Polačko, M. Horvát, Š. Mažerik.

Tabuľka II. ligy
1. Creaton H&L 5 5 0 0 39:12 15
2. Slovaktual 5 4 0 1 27:13 12
3. Hankovce 5 3 2 0 18:4 11
4. Amadeus 5 3 0 2 28:17 9
5. Satlan 5 3 0 2 15:15 9
6. Myslina 5 1 2 2 13:20 5
7. Vranov n/T 5 1 1 3 14:20 4
8. Topoľovka 5 1 0 4 8:24 3
9. Devils 5 1 0 4 12:36 3
10. Wagamama 5 0 1 4 10:23 1

III. liga

4. KOLO

VÁŠ MÄSIAR – BRESTOV 9:2 (3:1)

V zápase tabuľkových susedov sa zrodil prekvapujúci výsledok. Mäsiari postupne naznačujú svoje vyššie ambície a výkonom stúpajú hore. V útoku sa im presadila dvojica M. Kolesár a R. Vojtko. Brestov jednoducho nemal svoj deň a v defenzíve si počínal dosť chaoticky.

Góly: M. Kolesár 3, R. Vojtko 3, M. Beták, M. Kimák, M. Čvirk – M. Dorocák, M. Kyslan. Najlepší: R. Vojtko – J. Lojka.

V. SITNICA – KOŠKOVCE 7:3 (4:2)

Okošovci a Sitničania si už na palubovke celkom dobre rozumejú a svojou nátlakovou hrou a streleckou potenciou nachytali tentoraz Koškovčanov „na hruškách“. A to im ešte veľmi dobre chytal Falatko.

Góly: D. Harvilik 2, D. Švigár 2, M. Okoš, J. Kušnír, M. Poľačko – D. Benec 2, D. Kuzica. Najlepší: D. Švigár – V. Falatko.

STRÁŽSKE – DYNAMO KARNÁ 2:4 (0:1)

Stretnutie o čelnú pozíciu sa vyznačovalo vzácnou vyrovnanosťou. Kráľovský park „načal“ gólom v úvodnej časti Ľ. Jankaj a keď sa Dynamu „prebudil“ aj ďalší výborný strelec Š. Tomčák, Karná sa aj po tomto zápase pozerala na ostatných zhora.

Góly: M. Mitro, D. Hredzák - Ľ. Jankaj 2, Š. Tomčák 2. Najlepší: D. Hredzák – Ľ. Jankaj.

YOUNG BOYS PATRIOTS – OBCHODNÁ AKADÉMIA 1:10 (1:4)

Kto nevidel, neuverí. Mladí patrioti poslušne od začiatku odovzdali osud zápasu do rúk študentov a tí sa iba predháňali, kto dá skôr gól. Zdá sa, že „akadémia“ si ide pevným krokom za svojím cieľom.

Góly: J. Šaro – M. Porvazník 3, J. Mišenko 2, P. Vasiľko 2, J. Valkučák, M. Tkačin, R. Harviľák. Najlepší: J. Šaro – M. Porvazník.

LACKOVCE – DOUBLE STAR 1:4 (0:1)

Lackovčania si oproti minulým zápasom dávali viac pozor v defenzíve a „dvojitej hviezde“ dlho úspešne odolávali. Evidentne im však chýba strelec, ktorý by výsledkovo nakláňal priebeh na ich stranu. Staru sa oplatilo trpezlivo dobýjať bránku súpera.

Góly: A. Nazad – P. Kuruc, M. Donič, P. Stach, J. Max. Najlepší: B. Timuľák – Tabaka.

5. KOLO

KOŠKOVCE – STRÁŽSKE 2:3 (1:0)

Opäť jeden vyrovnaný a bojovný zápas, v ktorom rozhodli presnejšie zakončenia. Najprv skóroval D. Benec, ale aj keď dal aj druhý gól po zmene strán, nestačilo to na bodový zisk. V nervóznom závere si D. Benec vyslúžil aj „dve minúty“, čím svojmu mužstvu v snahe o vyrovnanie urobil medvediu službu.

Góly: D. Benec 2 – D. Hredzák 2, M. Mitro.
Najlepší: V. Falatko – P. Müller.
Koškovce: V. Falatko – P. Boško, T. Dušák, D. Kuzica, D. Benec, Š. Brza, M. Čopák, S. Ištok, M. Balica, M. Makar, D. Haluška, P. Greš, P. Kuľus, D. Jenčík, P. Valichnáč.
Strážske: Ľ. Gajdoš – J. Zambory, Š. Miško, P. Müller, T. Barláš, R. Camberovitch, R. Balko, M. Šimkanin, M. Mitro, K. Hajdučko, D. Hredzák, M. Demeter, M. Karafa, R. Valko, M. Šíry.

DOUBLE STAR – VYŠNÁ SITNICA 2:5 (1:1)

Výsledok bol dlho na vážkach, Sitničania však boli v II. polčase herne lepší a keď sa im rozstrieľal J. Kušnír, aj všetko rozhodol.

Góly: M. Max, P. Stach – J. Kušnír 3, P. Gnip, D. Harvilik.
Najlepší: P. Stach – M. Harvan.
Double Star: M. Krivjančin – P. Stach, P. Kuruc, M. Varga, M. Donič, D. Ferjak, V. Šalata, V. Packo, J. Max, M. Max, R. Tabaka, V. Grešner.
V. Sitnica: M. Harvan – D. Švigár, M. Okoš, D. Palšák, P. Gnip, T. Švigár, J. Kušnír, M. Polačko, T. Pasternák, V. Kušnír, D. Harvilik, L. Okoš, D. Bončík.

VÁŠ MÄSIAR - YOUNG BOYS 2:3 (1:1)

Oba celky by radi išli na vyššie poschodia tabuľky, preto práve do tohto súboja vložili maximum úsilia. Rozhodli dva momenty, keď si mäsiari v obrane neustrážili Matúša Babina, ktorý vlastne rozhodol o výsledku veľmi vypätého stretnutia, v ktorom svojím vylúčením „domácim“ nepomohol L. Goga.

Góly: M. Čvirk, M. Beták – Matúš Babin 2, J. Čišovský.
Najlepší: M. Čvirk – J. Varchola.
Váš mäsiar: I. Bumbera – M. Rada, M. Partička, M. Kimák, M. Kríž, M. Kolesár, M. Cmar, L. Goga, R. Vojtko, P. Horanič, M. Čvirk, J. Bača, M. Beták.
YB Patriots: J. Biľanský – M. Babin, M. Hačkulič, J. Varchola, T. Hačkulič, L. Jurcák, Matúš Babin, J. Čišovský, M. Biľanská, J. Šaro.

KARNÁ - OBCHODNÁ AKADÉMIA 4:3 (1:2)

Na súboj o „kráľovskú korunu III. ligy“ bolo zvedavých úctyhodných 300 divákov oboch táborov; živo preto bolo nielen na palubovke, ale aj v hľadisku. Vo vzácne vyrovnanom zápase predviedli obe mužstvá celú škálu individuálnych i kolektívnych akcií a streleckých zakončení. Dynamu vedenie zabezpečil skúsený Š. Tomčák, ale do prestávky sa ešte presadili študenti Milčík a Porvazník. Po prestávke bola v koncovke efektívnejšia Karná, gól šikovného Milčíka 7 sekúnd pred koncom už na „bodobraní“ nič nezmenil.

Góly: R. Tomčák 2, Š. Tomčák, Ľ. Jankaj – P. Milčík 2, M. Porvazník.
Najlepší: M. Mihaľov – F. Varga.
Karná: M. Mihaľov – Ľ. Kunáš, J. Ragan, M. Paraska, P. Horanič, Š. Tomčák, J. Sus, R. Tomčák, M. Pekala, D. Mišľan, P. Ragan, L. Jankaj, S. Hodor.
Obchodná akadémia: F. Varga – D. Cholp, P. Mesároš, P. Gerboc, J. Valkučák, J. Mišenko, M. Tkačin, M. Porvazník, P. Vasiľko, L. Burík, P. Milčík, R. Havriľák, M. Pavlík, M. Sokol, S. Rudý.

BRESTOV – LACKOVCE 3:2 (0:0)

Brestov sa po dobrom začiatku „zasekol“, chcel naplno bodovať, ale ani Lackovčania už nemienia byť Popoluškou. Hralo sa preto opatrne, viac na defenzívu. Po obrátke obe mužstvá hru otvorili a pretekali sa v zakončovaní. Viac šťastia napokon bolo na brestovskej strane.

Góly: M. Kyslan 2, M. Dorocák – T. Gergeľ, M. Kocík.
Najlepší: P. Fall – M. Kocík.
Brestov: M. Jakubov – A. Gajda, M. Gajda, E. Sakalik, A. Sakalik, R. Sakalik, T. Matta, M. Dorocák, M. Kyslan, P. Fall, J. Kuchtanin, R. Šalata, J. Lojka, J. Gavaľa.
Lackovce: N. Opalka – S. Matuščák, B. Timuľák, S. Stríženec, J. Komjatý, I. Štefan, M. Danko, M. Nazad, M. Škumanič, M. Kocík, A. Nazad, T. Gergeľ, M. Timuľák, D. Binda.

Tabuľka III. ligy
1.Karná 5 5 0 0 22:8 15
2. Obch. akad. 5 4 0 1 25:9 12
3. Strážske 5 3 0 2 17:14 9
4. Váš mäsiar 5 2 1 2 20:13 7
5. Double Stars 5 2 1 2 17:16 7
6. Brestov 5 2 1 2 13:20 7
7. V. Sitnica 5 2 0 3 15:17 6
8. YB Patriots 5 2 0 3 14:24 6
9. Koškovce 5 1 1 3 19:21 4
10. Lackovce 5 0 0 5 8:28 0

Program počas sviatkov

I. LIGA, 6. kolo – nedeľa 21. 12. 2014 od 15.50 hod.: MKK 106 - Brodway Club, Oldrati Group – Vodomont, Belá n/C - Mucha Team, Magic Turcovce - Penzión Aston, Angels – Autolanc. 7. kolo – piatok 26. 12. 2014 od 15.50 hod.: Brodway Club – Angels, Penzión Aston - Belá n/C, Mucha Team - Magic Turcovce, MKK 106 - Oldrati Group, Vodomont – Autolanc. 8. kolo – nedeľa 28. 12. 2014 od 15.50 hod.: Oldrati Group - Penzión Aston, Magic Turcovce - MKK 106, Belá n/C - Brodway Club, Angels – Vodomont, Autolanc - Mucha Team.

II. LIGA, 6. kolo – nedeľa 21. 12. 2014 od 11.55 hod.: Myslina – Topoľovka, Devils – WagaMama, Vranov n/T - Harvistav Hankovce, Slovaktual – Satlan Ľubiša, Amadeus Club - Creaton H&L. 7. kolo – piatok 26. 12. 2014 od 11.55 hod.: Topoľovka - Amadeus Club, Satlan Ľubiša - Vranov n/T, Harvistav Hankovce – Slovaktual, Myslina – Devils, WagaMama - Creaton H&L. 8. kolo – nedeľa 28. 12. 2014 od 11.55 hod.: Devils – Satlan Ľubiša, Slovaktual – Myslina, Vranov n/T – Topoľovka, Amadeus Club – WagaMama, Creaton H&L - Harvistav Hankovce.

III. LIGA, 6. kolo – nedeľa 21. 12. 2014 od 8.00 hod.: Obch. akadémia – Koškovce, Dynamo Karná - Young Boys, Strážske - Double Star, ŠK Lackovce – Váš mäsiar, V. Sitnica - ŠK Brestov. 7. kolo – piatok 26. 12. 2014 od 8.00 hod.: ŠK Brestov – Strážske, Váš mäsiar - V. Sitnica, Young Boys - ŠK Lackovce, Koškovce - Dynamo Karná, Double Star - Obch. akadémia. 8. kolo – nedeľa 28. 12. 2014 od 8.00 hod.: Dynamo Karná - Double Star, Obch. akadémia - ŠK Brestov, V. Sitnica - ŠK Lackovce, Strážske – Váš mäsiar, Koškovce - Young Boys.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Horný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)
 2. Posezónna špeciálna ponuka na špičkové japonské klimatizácie
 3. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte
 4. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu?
 5. Mesto Košice hľadá riaditeľov mestských podnikov
 6. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Mexiku?
 7. V bankovom svete prežijú len tí, ktorí inovujú
 8. V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne
 9. Kaufland potvrdil pozíciu lídra v ponuke slovenských výrobkov
 10. Parkovací asistent VW vám pomôže, keď už stratíte nervy
 1. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)
 2. Posezónna špeciálna ponuka na špičkové japonské klimatizácie
 3. FOKUS očnú optiku a FOKUS optik kúpil MiddleCap Group S.A.
 4. Na horúčavy myslite už pri stavbe domu
 5. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte
 6. Pracovisko treba vymyslieť nanovo
 7. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu?
 8. Electric vehicles - which kind to choose?
 9. Mesto Košice hľadá riaditeľov mestských podnikov
 10. Svetový úspech v šprint quadrathlone
 1. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu? 11 705
 2. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Mexiku? 9 157
 3. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte 7 765
 4. Last minute tipy: All inclusive dovolenka na Severnom Cypre 6 766
 5. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene) 6 098
 6. Na horúčavy myslite už pri stavbe domu 5 014
 7. Malebné severné Taliansko: Hory, jazerá, krásne mestá aj móda 4 873
 8. Farma v Krtíši je stredoeurópskym unikátom. Majiteľ neberie plat 4 797
 9. Dovolenka na Malorke: Tipy na hotely pre rodiny s deťmi 4 510
 10. V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne 4 135

Neprehliadnite tiež

Peniaze pre košické sídliská: Jazerský kulturák zbavia tropických teplôt

Vynovia pasáž na Ťahanovciach, na Furči investujú do dopravného ihriska.

Pasáž na Ťahanovciach je v havarijnom stave, jej úpravy sú podľa samosprávy nevyhnutné.

Rusínov znepokojuje ich poslovenčovanie, chystajú sa na sčítanie obyvateľov

Svetový kongres Rusínov zasadal na Slovensku, hlavnou témou bola Ukrajina.

Na Slovensku zasadal Svetový kongres Rusínov.

Jazerská starostka: Podmienky mesta sú úloha pre kúzelníka

Sme tu aj od toho, aby sme rešpektovali pravidlá, reaguje radnica.

Je to doslova bič, ktorý mesto ušilo na samosprávy, hodnotí podmienky stanovené mestom starostka mestskej časti Nad jazerom Lenka Kovačevičová.

Druh a družka podnikali ako díleri extázy, pervitínu a marihuany

Krajský senát zmiernil tresty, ktoré Košičanom vymeral okresný súd.

Drogy prechovávali a predávali v jednom z bytov na Popradskej ulici.

Hlavné správy zo Sme.sk

Lucia Chmurová pracovala štyri roky v Prírodovedeckom múzeu v Londýne ako entomologická a kurátorská asistentka v oddelení s chrobákmi.
Brad Pitt (vľavo) a Leonardo DiCaprio.
Jessica Learmonthová (vpravo) a Georgia Taylorová Brownová.
Margot Robbie ako zavraždená herečka Sharon Tate vo filme Quentina Tarantina Vtedy v Hollywoode.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop