Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Žiačky v predohrávke uspeli

Humenské žiačky nastúpili na štvrtkovú predohrávku 6. kola I. regionálnej ligy v Bardejove.

Žiačky Humenného vyhrali na pôde Bardejova.Žiačky Humenného vyhrali na pôde Bardejova. (Zdroj: Pavol Čečko)

HUMENNÉ. Na horúcej pôde Humenčanky začali hrať opatrne s cieľom uspieť. V 13. minúte využili nepozornosť v obrane Bardejovčaniek a ujali sa Rohačovou vedenia 1:0. Bol to jediný gól stretnutia, takže si doviezli body domov.

Partizán Bardejov - ŠK Štich Humenné 0:1 (0:1).

Gól: Rohačová. ŠK Štich: Fedaková - Maliňaková, Bochynová, Kocibanová, Miková, Jakubová, Macková, Rohačová, Brutvanová, Kissová, Vasiľková. Dobre zahrali: Macková, Rohačová, Kocibanová, Brutvanová.

Tréner Jozef Štafura: „Aj napriek chýbajúcim hráčkam nám vstup do stretnutia vyšiel, dali sme víťazný gól. Milým prekvapením pre mňa bola naša mladučká Vasiľková, ktorá sa nestratila na ihrisku.“

Žiaci Humenného U13 nastúpili vo svojej súťaži v Giraltovciach. V 54. min. Kuľha krásnou prihrávkou našiel Kridlu, ten nezištne prihral Matuščakovi a Futura viedla 1:0. Domáci sa nevzdávali a v závere v posledných sekundách zápasu po chybe Prokopčaka domáci Bolvan vyrovnal na konečných 2:1.

3. kolo II. liga ml. Žiaci skup. B U13: MFK Slovan Giraltovce - ŠK Futura Humenné 1:1 (0:0). Gól Humenného: Matuščak. Futura Humenné: Juras - Kuľha, Čatloš, Prokopčák, Timuľak, Matuščák, Macko, Baláž, Balint, Ganaj, Šudik, Pira, Kridla, Havliček, Borc, Sojčak.

Tréner Futury J. Štafura: „Nemali sme dobrý vstup do zápasu. Druhý polčas bol lepší, škoda hrubej chyby v obrane, keď domáci vyrovnali v posledných sekundách.“