Korzár logo Korzár Horný Zemplín
Streda, 26. apríl, 2017 |Meniny má Jaroslava

Zo zelených stolov

Stolnotenisové súťaže v Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

1. liga mužov – Východ

9. dvojkolo: VSTK Vranov nad Topľou B – Žilina 6:8 (P. Hubaľ 2.5, M. Dandar 1.5, I. Turanský a D. Oráč po 1 – Krajčí 3, Mráz 2.5, Rezetka 1.5, Dusa 1); Michalovce – Čadca B 7:7 (P. Senkulič 3, J. Kudrec a Š. Gajdoš po 2 – Kapusta a Mariak po 2.5, S. Cyprich 1.5, M. Kapusta 0.5); Michalovce – Žilina 7:7 (M. Brnčal a Š. Gajdoš po 2.5, J. Kudrec 2 – Rezetka 2.5, Krajčí 2, Mráz 1.5, Dusa 1); VSTK Vranov nad Topľou B – Čadca B 11:3 (M. Dandar a S. Fečo po 3.5, M. Mušák a P. Hubaľ po 1.5, D. Oráč 1 – M. Kapusta 2, Mariak 1).

Tabuľka
1. Valča 16 15 1 0 154:70 47
2. Žilina 16 10 1 5 123:101 37
3. Čadca B 16 7 4 5 118:106 34
4. Michalovce 16 7 5 4 114:96 34
5. Rim. Sobota 16 6 6 4 106:104 33
6. St. Ľubovňa 16 5 6 5 118:106 32
7. Nižná 16 7 2 7 113:111 32
8. Levoča 16 6 4 6 113:111 32
9. Ružomberok B 16 5 0 11 89:135 26
10. Stránske 16 3 3 10 100:124 25
11. Vranov n/T B 16 2 4 10 91:133 24
12. F. Kežmarok 16 2 4 10 91:133 24

2. liga mužov – Východ

10. kolo: o 1. – 6. miesto: Valaliky A – Mokrance 4:10 (Horňák 2, Sisák a Horváthová po 1 – Štovčík, Bacsó a A. Zelinka po 2.5, D. Szabó 2, Cinkanič 0.5); Valaliky B – Zbereko Košice 4:10 (Pach 3, Takáč 1 – Cisko 3.5, F. Fekete a Pataky po 2.5, O. Vaňo 1.5); Valaliky A – Zbereko Košice 10:4 (Horňák 3.5, Sisák 3, Horváthová 2, Sepeši 1, Just 0.5 – Pataky a F. Fekete po 1.5, Cisko 1); Valaliky B – Mokrance 9:5 (Labošová a Kacvinský po 2.5, Pach 2, Takáč 1.5, Hurka 0.5 – Bacsó a A. Zelinka po 2, D. Szabó 1). O 7. – 14. miesto: Margecany – VSTK Vranov n/T C 10:4 (Tomaga 3.5, Pacák a Šiška po 3, Vasiľ 0.5 – Hubaľ a J. Baran po 1.5, Turanský 1); Levoča B – ŠKP Košice 7:7 (Krajňák a P. Novák po 2.5, Plačko a M. Černický po 1 – Kukučka 3.5, Schűtz 1.5, Bubenko a Hovanec po 1); Svidník – Veľké Kapušany 9:5 (Magdziak 3.5, Vodila 2.5, Močilenko a Kmiť po 1.5 – Lakatoš a G. Kovács po 2, Z. Kovács 1); Šar. Michaľany – Michalovce B 7:7 (M. Roba 3.5, Gombik ml. a Gombik st. po 1.5, Ri. Janoš 0.5 – Zausin, M. Dráb a Bajcura po 2, Jakubu 1); Levoča B – VSTK Vranov n/T C 6:8 (P. Novák 3.5, Krajňák 1.5, Plačko 1 – J. Baran a Hubaľ po 2.5, M. Baran 2, Turanský 1); Svidník – Michalovce B 6:8 (Magdziak a Močilenko po 2.5, Kmiť 1 – Bajcura 3.5, M. Dráb 2.5, Zausin 2); Šar. Michaľany – Veľké Kapušany 8:6 (M. Roba 3, Gombik ml. 2, Ri. Janoš a Gombik st. po 1.5 – Lakatoš 2.5, Z. Kovács 2, G. Kovács 1, Štim 0.5).

Tabuľka
1. Valaliky A 18 13 3 2 164:88 47
2. Mokrance 16 14 0 2 161:63 44
3. Zbereko Košice 16 10 3 3 128:96 39
4. Valaliky B 18 10 0 8 130:122 38
5. Humenné 16 9 3 4 137:87 37
6. Vojčice 16 7 2 7 108:116 32
7. Michalovce B 18 8 5 5 134:118 39
8. ŠKP Košice 17 6 6 5 120:118 35
9. Margecany 17 7 3 7 118:120 34
10. Svidník 18 6 2 10 115:137 32
11. Šar. Michaľany 18 5 3 10 118:134 31
12. Veľ. Kapušany 18 4 2 12 106:146 28
13. Vranov n/T C 18 4 2 12 94:158 28
14. Levoča B 18 0 2 16 61:191 20

3. liga mužov – Severovýchod

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Snina – Sedlice 0:18 (Kušnír, Toporcerová, Ľ. Kollarčík a Bittner po 4.5); Humenné B – Kamenica n/Cirochou 14:4 (P. Novák 4, Židzik a Tkáč po 3.5, Ľ. Lukáč 3 – Birov 2.5, Šepeľa 1.5); VSTK Vranov n/T D – Belá n/Cirochou 10:8 (Jakubčin 3.5, Zajac 3, Jurkanin 2.5, Hudáková 1 – Vozár 3, J. Dráb a Drotár po 2.5). O 7. – 12. miesto: Tecák Vranov n/T – Lužany p/Top. 5:13 (P. Rusnák 3, Časár 2 – E. Tomko 4.5, Vajda 3.5, M. Gdovin a Stolárik po 2.5); Lemešany – ŠKP Prešov 13:5 (Rindoš 4.5, Š. Novák 3, Frančák a C. Sabol po 2.5, J. Fotta 0.5 – R. Hajduk a Pištej po 2, F. Kravec 1); VSTK Vranov n/T E – Bardejov 5:13 (M. Fečo 2.5, Paľko 1.5, Holp 1 – P. Kalapáč a Sawczak po 4.5, P. Lukáč 3, Skirčák 1).

Tabuľka
1. Humenné B 15 14 1 0 196:74 44
2. Sedlice 15 13 1 1 199:71 42
3. Vranov n/T D 15 8 2 5 147:123 33
4. Belá n/C 15 7 2 6 132:138 31
5. Kamenica n/C 15 8 0 7 140:130 31
6. Snina 15 7 1 7 115:155 30
7. Bardejov 15 10 0 5 160:110 35
8. Lužany p/T 15 7 1 7 134:136 30
9. Lemešany 15 6 0 9 136:134 27
10. ŠKP Prešov 15 3 0 12 101:169 21
11. Vranov n/T E 15 3 0 12 100:170 21
12. T. Vranov n/T 15 0 0 15 60:210 15

3. liga mužov – Juh

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Michalovce C – Čečehov 7:11 (J. Hvižďák 3, E. Maskaľ 2.5, Jakubu 1, Šinkár 0.5 – P. Maskaľ 3.5, M. Ujhelyi 3, Terezka 2.5, Habura 2); Bracovce – Poproč 13:5 (Ivan a Hospodár po 4.5, Treščo 4 – Gumáň a Flegner po 1.5, Mat. Kocur a Mil. Kocur po 1); Košice/Čaňa B – Veľké Kapušany B 12:6 (Gašparovič 4.5, M. Zelinka 3.5, Š. Németh 3, Muličák 1 – F. Krištof 3.5, Sabo 1.5, Popély st. 1). O 7. – 12. miesto: Hraň – Vojčice B 5:13 (Bobík 3.5, Š. Hrivňák 1, J. Juroš 0.5 – Drabiščák 4.5, Konečný a F. Ujhelyi po 3, Mihok 2.5); Borša – Vojany 7:11 (Balogh 3, A. Nagy a G. Gánoczi po 2 – Berkeš a Kóbori po 3.5, A. Franko 2.5, J. Franko 1.5); Čičarovce – Malý Kamenec 9:9 (Űvegës 3.5, Nagyidai 3, N. Molnár 2.5 – L. Kiss ml. 3.5, Cs. Máté 2.5, Váradi 2, Bók 1).

Tabuľka
1. Bracovce 15 14 0 1 187:83 43
2. Čečehov 15 12 0 3 174:96 39
3. Michalovce C 15 9 0 6 149:121 33
4. Košice-Čaňa B 15 8 2 5 144:126 33
5. Veľ. Kapušany B 15 7 2 6 145:125 31
6. Poproč 15 6 3 6 119:151 30
7. Vojany 15 8 2 5 152:118 33
8. Čičarovce 15 7 2 6 141:129 31
9. Malý Kamenec 15 5 2 8 123:147 27
10. Vojčice B 15 4 0 11 120:150 23
11. Borša 15 3 1 11 108:162 22
12. Hraň 15 0 0 15 58:212 15

4. liga mužov – Vihorlatská

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Hrabovec n/Lab. – Brestov 13:5 (Demčák st. a Šmiga po 4, Chomča 3, Zubek 2 – Krokker, Kelich a Barnišin po 1.5, Mir. Gajdoš 0.5); Kamienka – Dlhé n/Cir. 12:6 (D. Gajdoš ml. 4.5, Beľančin 3.5, Kolbasovskyi 2, Š. Fekete 1.5, Starec 0.5 – T. Kolesár 3, S. Kohut 2, Milčík 1); Košarovce – Čierne n/T 8:10 (Karabinčík ml. 3.5, Sivák, A. Sabol a Bučko po 1.5 – Hudák 4, R. Kachman 3, R. Haňo 2, B. Kachman st. 1). O 7. – 12. miesto: Snina B – Hencovce 12:6 (Hríb 4, Charitún 3.5, Beňatinský 3, Bajus 1.5 – M. Tomáš 2, T. Haňo a D. Eštok po 1.5, Kos st. 1); Zempl. Hámre – Kamenica n/Cir. B 9:9 (Dzubák a Michalenko po 3, Cogan 2, Širgeľ 1 – Hej 4.5, F. Sojčák 2.5, Torba 1.5, Šram 0.5); VSTK Vranov n/T F – Belá n/Cir. B 14:4 (Čurlej 4.5, Paľko a Hudáková po 3.5, Džujka 2.5 – Hrežík a Harmaňoš po 2).

Tabuľka
1. Hrabovec n/L 15 12 1 2 171:99 40
2. Čierne n/T 15 11 1 3 168:102 38
3. Košarovce 15 8 2 5 155:115 33
4. Kamienka 15 8 2 5 143:127 33
5. Brestov 15 8 2 5 143:127 33
6. Dlhé n/C 15 5 4 6 140:130 29
7. Hencovce 15 7 3 5 147:123 32
8. Kamenica n/C B 15 7 1 7 131:139 30
9. Zempl. Hámre 15 5 4 6 140:130 29
10. Snina B 15 3 5 7 124:146 26
11. Vranov n/T F 15 2 1 12 103:167 20
12. Belá n/C B 15 1 0 14 55:215 17

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Somotor – Trebišov A 11:7 (Balog a Szűcs po 4.5, T. Nagy 2 – Dula a Bandoľa po 2.5, Síkora a Novikmec po 1); Bracovce B – Vojany B 15:3 (Michalčo a Treščo po 4.5, Dugas 3.5, Šebek 2.5 – F. Havrila 2, D. Havrila 1); Čečehov B – Michalovce D 5:13 (Riebesam 3, J. Gerboc 2 – Soták, Mucha a Lugoš po 3.5, Matej 2.5). O 7. – 11. miesto: Orechová – Trebišov B 10:8 (Hajaš 3.5, Levický st. a Laci po 2.5, Lešo 1.5 – Ščerba 4, Wawrek 3, Popaďák 1); Parchovany – Poproč B 7:11 (M. Leščinský 3.5, Račok 2, Lehončák 1, Bača 0.5 – Mat. Kocur 4.5, Flegner 3, Majcher 2.5, Gumáň 1).

Tabuľka
1. Bracovce B 14 13 0 1 175:77 40
2. Michalovce D 14 11 1 2 155:97 37
3. Trebišov A 14 7 2 5 141:111 30
4. Somotor 14 7 2 5 128:124 30
5. Čečehov B 14 6 1 7 127:125 27
6. Vojany B 14 6 1 7 109:143 27
7. Poproč B 14 5 1 8 127:125 25
8. Parchovany 13 6 0 7 103:131 25
9. Sobrance 13 5 1 7 115:119 24
10. Trebišov B 13 2 1 10 94:140 18
11. Orechová 13 2 0 11 76:158 17

5. liga mužov – Michalovsko-sobranecká

17. kolo: Michalovce E – Beša 18:0 (Soós, Papcún, Matej a Bašar po 4.5); Bracovce C – Lúčky 14:4 (Mišinský 4.5, Behunčík a J.Fázik po 4, J. Eštok 1.5 – D. Kalaj a M. Kalaj po 1.5, Ja. Sokologorský 1); Dúbravka – Porostov 16:2 (Dekány a F. Kmec po 4.5, M. Leško 4, Eľko st. 2.5, Šalamon 0.5 – Longa a Pinkovský po 1); Budkovce – Kaluža 8:10 (Červenák 4, Eliáš a J. Horňák po 2 – Kondáš a Sorokáč st. po 3.5, P. Králik a Nameš po 1.5); Blatná Polianka – Tušická N. Ves 9:9 (Komarik 3.5, Mart. Vinc 2.5, Kostrej 2, J. Vinc 1 – Marjov a Jendželovský po 3.5, Matysko 2); Úbrež – Stretavka 3:15 (V. Svoboda, M. Svoboda a Rakovský po 1 – Šarocký a Luco po 4.5, Astrab 3.5, Marcinčák 2.5); Sliepkovce – Veľké Kapušany C 14:4 (Minda ml. 4.5, Adam 3.5, Sabol a Minda st. po 3 – Štim ml. 3.5, A. Köblös 0.5).
18. kolo: Veľké Kapušany C – Blatná Polianka 10:8 (Jakab a Štim ml. po 3.5, Köblös a E. Vargovčík po 1.5 – Bačová, Komarik, Kostrej a J. Vinc po 2); Stretavka – Michalovce E 9:9 (Astrab 3.5, Luco 2.5, Marcinčák a Šarocký po 1.5 – Soták 4, Papcún 3, Matej 2); Beša – Sliepkovce 1:17 (P. Lukáč 1 – Adam, Minda st. a Sabol po 4.5, Minda ml. 3.5); Tušická N. Ves – Budkovce 10:8 (Jendželovský 3.5, Marjov a Matysko po 2.5, Ivan st. 1.5 – M. Horňák 4, Červenák a Eliáš po 2); Kaluža – Dúbravka 12:6 (Kondáš a Sorokáč st. po 4, P. Králik 3, Nameš 1 – F. Kmec 2.5, Dekány a M. Leško po 1.5, Eľko st. 0.5); Porostov – Bracovce C 5:13 (Longa 2.5, Pinkovský 1.5, Tiža 1 – J. Fázik 4, Behunčík a Mišinský po 3.5, Frenák 2); Lúčky – Úbrež 2:16 (M. Kalaj 2 – B. Čuri a M. Svoboda po 4.5, Rakovský a V. Svoboda po 3.5).

Tabuľka
1. Michalovce E 18 15 3 0 239:85 51
2. Stretavka 18 14 3 1 230:94 49
3. Budkovce 18 11 1 6 189:135 41
4. Dúbravka 18 8 5 5 172:152 39
5. Sliepkovce 18 10 1 7 172:152 39
6. Úbrež 18 9 3 6 172:152 39
7. Bracovce C 18 10 1 7 176:148 38
8. Tušická N. Ves 18 9 2 7 169:155 38
9. Veľ. Kapušany C 18 7 3 8 153:171 35
10. Kaluža 18 8 1 9 165:159 35
11. Bl. Polianka 18 4 3 11 145:179 29
12. Lúčky 18 4 2 12 111:213 28
13. Porostov 18 3 0 15 97:227 24
14. Beša 18 0 0 18 78:246 18

5. liga mužov – Trebišovská

11. kolo: Zatín – Streda n/Bodrogom B 15:3 (A. Balogh 4.5, Troško 4.5, Srvátka 3.5, Haminda 2.5 – Szerdahelyi 2, Ferko 1); Vojčice D – Pribeník 7:11 (Ivaň 2.5, M. Zubko 2, Piňko 1.5, J. Zubko 1 – Z. Filep st. 4, A. Tóth 3.5, Fülöp 3.5); Vojčice C – Streda n/Bodrogom A 8:10 (Poľačok 3.5, Jaššo 2, J. Sedlák 1.5, Dančák 1 – L. Molnár st. 4.5, Hajdu 3.5, Belász 1, Pribula 1); Somotor B – Hraň B 11:7 (Kótka 4.5, Gergely 2.5, Kálmán 2, Gergeľ 1.5, Dobčák 0.5 – Juroš 3, Pustai 3, Mlej 1).

Tabuľka
1. Streda n/B A 11 10 1 0 159:39 32
2. Pribeník 11 9 2 0 145:53 31
3. Vojčice C 11 5 3 3 115:83 24
4. Zatín 11 5 3 3 118:80 24
5. Vojčice D 11 4 3 4 104:94 22
6. Somotor B 11 2 1 8 61:137 16
7. Streda n/B B 11 1 1 9 44:154 14
8. Hraň B 11 0 2 9 46:152 13

Neprehliadnite tiež

Minister Érsek hovorí o výraznom pokroku

V závere uplynulého roka sa začala výstavba diaľnice D1 medzi Bidovcami a Budimírom.

Opátčanov rozdeľuje využitie bývalej školy

Z nevyužívanej nehnuteľnosti môže byť materská škola aj stacionár pre seniorov.

Okresný úrad zrušil povolenie na búranie prešovského Tesca

Terajší obchodný dom Tesco by malo nahradiť nové obchodné centrum Forum.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Desať vecí, ktoré treba vedieť o osýpkach

Prečítajte si desať základných otázok a odpovedí týkajúcich sa osýpok, ich prenosu, príznakov, možnej epidémie a ochrane pred nakazením.

KOMENTÁRE

Keď sú osýpky v hlavách

Keď sa na osýpky neočkovalo, ročne sa nimi nakazilo 10- až 20-tisíc detí.

EKONOMIKA

Fico sa chváli ekonomickými výsledkami. Oprávnene?

Prvého mája zverejníme súbor opatrení pre pracujúcich, tvrdí premiér.

Najčítanejšie na Horný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  2. Ovládajte svoje vozidlo mobilom
  3. Todos predstaví 4 americké premiéry na Autosalóne
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  7. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  8. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  9. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  10. Inteligencia vo všetkom
  1. Budúcnosť EÚ a inteligentných miest
  2. Todos predstaví 4 americké premiéry na Autosalóne
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Ovládajte svoje vozidlo mobilom
  6. Zlatá minca 2016 priniesla pre mBank sedem ocenení
  7. BILLA a Jamie Oliver pozývajú deti do zázračnej záhradky!
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  9. Odšťavovač s veľkým plniacim otvorom? Nenachytajte sa!
  10. Advokáti budú v stredu bezplatne radiť v 8 mestách
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 24 193
  2. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 265
  3. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 991
  4. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 6 218
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 5 824
  6. 5 krokov k vlastnému bývaniu 5 361
  7. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 3 582
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 3 207
  9. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 2 974
  10. Rodinná dovolenka v Burgenlande 1 799

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop